3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

George Averhals - Ontwerpen voor ceramiek kopen? Bied vanaf 40!
George Averhals (1906-1975) Belgisch Ontwerpen voor ceramiek
Afmetingen57 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 40
Lode Vleeshouwers - OLV Boodschap kopen? Bied vanaf 60!
Lode Vleeshouwers (1900-1964) Belgisch OLV Boodschap
TechniekGips
Afmetingen70 x 11 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Herman van der Jagt - De maaier - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Dirk Hidde Nijland - Op de Maas bij Rotterdam - Inkttekening kopen? Bied vanaf 75!
Dirk Hidde Nijland (1881-1955) Nederlands Op de Maas bij Rotterdam - Inkttekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen13 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 75
Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets kopen? Bied vanaf 42!
TechniekEts
Afmetingen25 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Alfred van Neste - Brugge kopen? Bied vanaf 10!
Alfred van Neste (1874-1969) Belgisch Brugge
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Marius Bauer - Ingelijste ets: Een huwelijks - optocht met kameelen in Cairo - 1900 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: Een huwelijks - optocht met kameelen in Cairo - 1900
TechniekEts
Afmetingen73 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Marius Bauer - Ingelijste ets: In Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: In Stamboel - 1890
TechniekEts
Afmetingen75 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Jaap Wigersma - Olieverf op doek, Kerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Jaap Wigersma (1877-1957) Nederlands Olieverf op doek, Kerk - Ingelijst
Afmetingen80.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Karl Reinprecht - Olieverf op paneel, Stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Karl Reinprecht (1903) Hongaars Olieverf op paneel, Stilleven - Ingelijst
Afmetingen36.5 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 150
Joop Kropff - Boerderij in Zuid Holland kopen? Bied vanaf 75!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Boerderij in Zuid Holland
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
€ 75
Etie van Rees - Ets "Illustr. no. 9" kopen? Bied vanaf 10!
Etie van Rees (1890-1973) Nederlands Ets "Illustr. no. 9"
TechniekEts
Afmetingen65 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Lion Schulman - Molen aan de rivier kopen? Bied vanaf 100!
Lion Schulman (1851-1943) Nederlands Molen aan de rivier
Afmetingen16 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 100
Lion Schulman - Visser bij de rivier kopen? Bied vanaf 100!
Lion Schulman (1851-1943) Nederlands Visser bij de rivier
Afmetingen16 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 100
Sosthene Weis - Ville de Luxembourg kopen? Bied vanaf 800!
Sosthene Weis (1872-1941) Luxemburger Ville de Luxembourg
TechniekGouache
Afmetingen51 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Frans Lebret - Staand paard - Tekening kopen? Bied vanaf 75!
Frans Lebret (1820-1909) Nederlands Staand paard - Tekening
TechniekPotlood
Afmetingen19 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Wim Bos - Rotterdams Havenzicht kopen? Bied vanaf 250!
Wim Bos (1906-1974) Nederlands Rotterdams Havenzicht
Afmetingen71 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Willem Reinders - Olieverf op doek: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
Willem Reinders (1881-1960) Nederlands Olieverf op doek: Bloemstilleven
Afmetingen59 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 89!
Jacques Mels (1899-1974) Nederlands Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Antoon Derkzen van Angeren - Schaatsers op het ijs - Ets kopen? Bied vanaf 55!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Schaatsers op het ijs - Ets
TechniekEts
Afmetingen17.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Cornelia C. J. van Trigt-Hoevenaar - Gezicht op St Bavo Haarlem - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 100!
Cornelia C. J. van Trigt-Hoevenaar (1854-1924) Nederlands Gezicht op St Bavo Haarlem - Olieverf op doek
Afmetingen31 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Felix Vallotton - Houtsnede Un homme très fort kopen? Bied vanaf 89!
Felix Vallotton (1865-1925) Zwitsers Frans Houtsnede Un homme très fort
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Emile Jespers - Uniek beeld van een meisje, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 450!
Emile Jespers (1862-1918) Belgisch Uniek beeld van een meisje, handgesigneerd
TechniekGips
Afmetingen36 x 26 x 26 cm (h x b x d)
Gewicht3300 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jan Hillebrand Wijsmuller - Landschap; huizen aan de rivier. kopen? Bied vanaf 60!
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) Nederlands Landschap; huizen aan de rivier.
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen32 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jan de Boer - Pastel - Luntersebeek Amersfoort - 1935 kopen? Bied vanaf 30!
Jan de Boer (1877-1946) Nederlands Pastel - Luntersebeek Amersfoort - 1935
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 30
Jan Bevort - Strand en Bootjes kopen? Bied vanaf 250!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Strand en Bootjes
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Pierre Outin - deux hommes, une femme kopen? Bied vanaf 30!
Pierre Outin (1840-1899) Frans deux hommes, une femme
TechniekLitho
Afmetingen50 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Gerrit van der Hoef - onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit van der Hoef (1879-1954) Nederlands onbekend
Afmetingen25.5 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Paul Lucien Dessau - Portret kopen? Bied vanaf 75!
Paul Lucien Dessau (1909-1999) Engels Portret
TechniekLitho
Afmetingen52 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Ton Pape - landschap - Inkttekening kopen? Bied vanaf 45!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands landschap - Inkttekening
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Ton Pape - "abstracte compositie II" - gouache kopen? Bied vanaf 59!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands "abstracte compositie II" - gouache
TechniekGouache
Afmetingen35 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Agnes Canta - Litho - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 65!
Agnes Canta (1888-1964) Nederlands Litho - Bloemstilleven.
TechniekLitho
Afmetingen29 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 70!
James William Frater (1887-1969) Nederlands Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek
Afmetingen49 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Willem van Leusden - Franse Kathedraal - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Franse Kathedraal - Ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
George Marinus Tamson - Lange Jan Middelburg - Ets kopen? Bied vanaf 42!
George Marinus Tamson (1873-1939) Nederlands Lange Jan Middelburg - Ets
TechniekEts
Afmetingen35 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Dirk Jan Hazelzet - Afgemeerde praam kopen? Bied vanaf 600!
Dirk Jan Hazelzet (1889-1953) Nederlands Afgemeerde praam
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Henri Geertsen - bruggetje te Brugge kopen? Bied vanaf 115!
Henri Geertsen (1892-1969) Belgisch bruggetje te Brugge
Afmetingen51 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 115
Antonie Wijnstroom - Studio tekening (Een portret) kopen? Bied vanaf 18!
Antonie Wijnstroom (1888-1971) Nederlands Studio tekening (Een portret)
TechniekHoutskool
Afmetingen62 x 47.5 cm (h x b)
€ 18
Albert Pinot - Portret van een dame op canapé kopen? Bied vanaf 79!
Albert Pinot (1875-1962) Belgisch Frans Portret van een dame op canapé
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 79
Christiaan Soer - Stadspoort kopen? Bied vanaf 40!
Christiaan Soer (1882-1961) Nederlands Stadspoort
Afmetingen44.2 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Mies Drabbe - Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907 kopen? Bied vanaf 350!
Mies Drabbe (1875-1956) Nederlands Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907
TechniekIsografie
Afmetingen30 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Jan Poortenaar - Zeppelinaanval boven Londen - Litho kopen? Bied vanaf 60!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Zeppelinaanval boven Londen - Litho
TechniekLitho
Afmetingen20 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 48!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 48
Cor de Wolff - Ruine - Ets kopen? Bied vanaf 42!
Cor de Wolff (1889-1963) Nederlands Ruine - Ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Antoon Derkzen van Angeren - Havenactiviteit rond rivier en stad - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Havenactiviteit rond rivier en stad - Ets
TechniekEts
Afmetingen9 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60