3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

Marius Bauer - Ingelijste ets: In Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: In Stamboel - 1890
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Willem Witsen - Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!) kopen? Bied vanaf 999!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets: The embankment in de regen, Thames - Londen (zeldzaam werk!)
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Willem Witsen - Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904 kopen? Bied vanaf 1050!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 76 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.050
Mies Drabbe - Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907 kopen? Bied vanaf 350!
Mies Drabbe (1875-1956) Nederlands Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907
Techniek Isografie
Afmetingen 30 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede: Twee kameleons kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede: Twee kameleons
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31.5 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Anton Pieck - Ets: Stadsgezicht Zalt - Bommel kopen? Bied vanaf 250!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands Ets: Stadsgezicht Zalt - Bommel
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Lambertus Zijl - penning: Juliana - 1936 kopen? Bied vanaf 250!
Lambertus Zijl (1866-1947) Nederlands penning: Juliana - 1936
Techniek Brons
Afmetingen 7 x 5.5 x 0.4 cm (h x b x d)
Gewicht 153 g
€ 250
Lambertus Zijl - C van der Hoef- penning - 1923 kopen? Bied vanaf 75!
Lambertus Zijl (1866-1947) Nederlands C van der Hoef- penning - 1923
Techniek Brons
Afmetingen 4 x 4 x 0.2 cm (h x b x d)
Gewicht 28 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Marius Janssen - De Kolk in Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Marius Janssen (1885-1957) Nederlands De Kolk in Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Anton Pieck - Ingelijste ets: "straatje Salzburg" - 1919 kopen? Bied vanaf 275!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands Ingelijste ets: "straatje Salzburg" - 1919
Techniek Ets
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Marius Janssen - visbank Vlaardingen kopen? Bied vanaf 50!
Marius Janssen (1885-1957) Nederlands visbank Vlaardingen
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Lega - Ritueel hoofd kopen? Bied vanaf 675!
Lega Congolees Ritueel hoofd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 17 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
€ 675
Cornelis Brandenburg - Reguliersgracht besneeuwd kopen? Bied vanaf 45!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Reguliersgracht besneeuwd
Techniek Ets
Afmetingen 16.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Hendrikus Roodenburg - Martinitoren Groningen kopen? Bied vanaf 35!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Martinitoren Groningen
Techniek Ets
Afmetingen 27.5 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Eugene Lucker - Palazo Ravà, Venetië kopen? Bied vanaf 100!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Palazo Ravà, Venetië
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Herman Bieling - Liggend Naakt - Inkttekening kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Liggend Naakt - Inkttekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 15 x 26 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Rudolf Bremmer - Zittend Naakt - Tekening kopen? Bied vanaf 65!
Rudolf Bremmer (1900-1993) Nederlands Zittend Naakt - Tekening
Techniek Potlood
Afmetingen 55 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 65
Frans Lebret - Grazende bok - Inkttekening kopen? Bied vanaf 55!
Frans Lebret (1820-1909) Nederlands Grazende bok - Inkttekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 13.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Cornelia C. J. van Trigt-Hoevenaar - Duinen Noordwijk - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!
Cornelia C. J. van Trigt-Hoevenaar (1854-1924) Nederlands Duinen Noordwijk - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50
Willem Jansen - Pelmolen de Grootvorst Zaandam - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem Jansen (1892-1969) Nederlands Pelmolen de Grootvorst Zaandam - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Marius Janssen - Dordrecht, gezicht op Grote Kerk en Bomkade kopen? Bied vanaf 20!
Marius Janssen (1885-1957) Nederlands Dordrecht, gezicht op Grote Kerk en Bomkade
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Dirk Arnoldus Tavenraat - Pointillistisch Bosgezicht - Inkttekening kopen? Bied vanaf 48!
Dirk Arnoldus Tavenraat (1845-1930) Nederlands Pointillistisch Bosgezicht - Inkttekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 48
Pieter Dupont - Hooischelven aan het jaapad kopen? Bied vanaf 90!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Hooischelven aan het jaapad
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Hero Hette Ros - Molens kopen? Bied vanaf 50!
Hero Hette Ros (1872-1964) Nederlands Molens
Techniek Olieverf
Afmetingen 24 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Sander Wijnants - Le Chemineau - Ets kopen? Bied vanaf 55!
Sander Wijnants (1903-1953) Belgisch Le Chemineau - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Herman Bieling - Boksers - Inkttekeningen (2) kopen? Bied vanaf 48!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Boksers - Inkttekeningen (2)
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 14 x 10 cm (h x b)
Drager Papier
€ 48
Cornelia C. J. van Trigt-Hoevenaar - Gezicht op St Bavo Haarlem - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 80!
Cornelia C. J. van Trigt-Hoevenaar (1854-1924) Nederlands Gezicht op St Bavo Haarlem - Olieverf op doek
Techniek Olieverf
Afmetingen 31 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
€ 80
Gabriëlle Ferrand - Twee Indonesische vrouwen - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 45!
Gabriëlle Ferrand (1887-1984) Frans Twee Indonesische vrouwen - Gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 17 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
George Marinus Tamson - Lange Jan Middelburg - Ets kopen? Bied vanaf 35!
George Marinus Tamson (1873-1939) Nederlands Lange Jan Middelburg - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Marius Richters - Havenzicht Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Marius Richters (1878-1955) Nederlands Havenzicht Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Jacob de Wit - Engeltje/Kind met bedelende hondje kopen? Bied vanaf 50!
Jacob de Wit (1698-1754) Nederlands Engeltje/Kind met bedelende hondje
Techniek Potlood
Afmetingen 23 x 19 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Tjeerd Bottema - Ets, Molentje bij Leiden kopen? Bied vanaf 50!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Ets, Molentje bij Leiden
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Frederik Kasenda - Een prachtig landsschapschilderij van het vooroorloogse Nederlands Indie kopen? Bied vanaf 152!
Frederik Kasenda (1920-1950) Nederlands Een prachtig landsschapschilderij van het vooroorloogse Nederlands Indie
Techniek Olieverf
Afmetingen 68 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 152
Ethiopie - 210631 - Antiek handbeschilderd Koptisch houten kruispictogram - Ethiopië. kopen? Bied vanaf 495!
Ethiopie Ethiopisch 210631 - Antiek handbeschilderd Koptisch houten kruispictogram - Ethiopië.
Techniek Hout
Afmetingen 10 x 7 x 2 cm (h x b x d)
€ 495
Hendrik ten Hoven - Bloemen markt Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!
Hendrik ten Hoven (1901) Nederlands Bloemen markt Amsterdam
Techniek Olieverf
Afmetingen 66 x 96.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Agnes Canta - Litho - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 65!
Agnes Canta (1888-1964) Nederlands Litho - Bloemstilleven.
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 65
Antoon Derkzen van Angeren - Schaatsers op het ijs - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Schaatsers op het ijs - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 17.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 50