Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1989

Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1989 kopen? Bied vanaf 155!
Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1989 kopen? Bied vanaf 155!Koos van Vlijmen - Olieverf op doek - 1989 kopen? Bied vanaf 155!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (208)
  • Koos van Vlijmen (1909-1989)
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen80.5 cm x 90.5 cm (h x b)
Lijst81.5 cm x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Olieverf op doek van Koos van Vlijmen. Jaar: 1989. Afmetingen werk incl lijst: H81.5 x b91.5cm. Het werk is links onderaan gesigneerd door de kunstenaar.  De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). Verzenden via een koerier is ook mogelijk. De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

Koos van Vlijmen was schilder, beeldhouwer en graficus. Kleur, vorm en lijn zijn bepalend voor zijn kunst. Zijn abstracte werk kenmerkt zich door sterke vervormingen en deformaties waardoor het een grote zeggingskracht krijgt. Herkenbaar zijn organisch menselijke vormen in combinatie met vegetatieve en minerale vormen. Zijn werken zijn ritmisch geschilderd met intense kleuren. De kleur heeft een ruimtelijke werking, deze wordt mede veroorzaakt door de wijze waarop de kleurvlakken geschilderd zijn. Van Vlijmen was aangesloten bij R33, Liga Nieuwe Beelden en Creatie. Zijn werk is vertegenwoordigd in o.a. Stedelijk Museum Amsterdam en Museum Boymans van Beuningen Rotterdam.

In zeer goede staat

Koos van Vlijmen (1909-1989)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
91.5 cm
81.5 cm
90.5 cm
80.5 cm
Sluit over 5d 20u 19m 52s
Openingsbod€ 155
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:22-07-2021 om 15:51
Eindtijd:02-08-2021 om 19:40