Litho door Kurt Löb Voorstelling van een man op zijn sterfbed Losbladig onder passepartout, beeldmaat 15x17, bladmaat 25x22, p.p.maat 50x32 Gesigneerd, gedateerd en getiteld in potlood r.o.: 'Kurt Löb 1964 'Mort'' Blindstempel Josef Israëls r.o. in passepartout Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00