Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : Marinus Fuit
Titel : Atlete in startblok
Jaartal : 1996
Techniek : Litho
Oplage : II / IV
Afbeelding : 38 x 76
Papier : 56 x 76
Gelijst : Nee
Gesigneerd : Ja , met potlood
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 18-2-2018 om 15:12 |
Eindtijd | 25-2-2018 om 15:12 |