Zeefdruk gemaakt in opdracht van Museum Waterland in een oplage van 60 stuks. Potlood gesigneerd en gedateerd 1989 rechtsonder. Beeldmaat 34x50 cm. Lijstmaat 50,5x65,5 cm. Marinus Fuit werd geboren te Koog aan de Zaan op 12 maart 1934. Opleiding aan de Grafische School te Amsterdam. Ontving de Jeanne Oosting Prijs. Sinds 1961 werkzaam te Haarlem. Behoort tot de stroming van de Nieuwe Figuratie. Aquarellist, lithograaf, pentekenaar en schilder.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.
Zeer Goed
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00