Melle: 4 verschillende werken op papier. - Verkocht

  • Melle Oldeboerrigter (1908-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(13-13-1)

4 verschillende werken van Melle Oldeboerichter. Deze werken zijn in redelijke staat. Het beeld is steeds in goede staat, maar de randen zijn beschadigd of vergeeld. De naakten zijn met de hand bewerkt. Deze werken moeten dus even netjes ingelijst worden met passepartout. Hierom goedkoop aangeboden,

Titel: 4 werken Melle
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: 26cm x 20cm ongeveer, steeds het beeld. Het papierformaat is groter.
Gesigneerd: Ja, met potlood (4x)
Ingelijst: Nee

Conditie: Zie beschrijving boven.

Dit werk kan verzonden worden voor 10 euro in een koker. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:
Klik voor alle werken aangeboden door de veilingmeester op Veilingmeester bij de contactinformat
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:13-10-2011 om 16:14
Eindtijd:20-10-2011 om 16:14
hajo31
20 okt. / 14:55
€ 100