Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bekend werk van de Columbiaans-Nederlandse kunstenaar Michel Cardena (Miguel-Angel Cardenas Rodriguez). Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘67) en genummerd (54/190). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 89cm x 61cm (blad), 73cm x 51cm (beeld)
Werk wordt bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.