Michel Cardenas - Michel Cardena - Zomerlimonade, litho - Verkocht

Michel Cardenas - Michel Cardena - Zomerlimonade, litho kopen? Bied vanaf 30!
Michel Cardenas - Michel Cardena - Zomerlimonade, litho kopen? Bied vanaf 30!Michel Cardenas - Michel Cardena - Zomerlimonade, litho kopen? Bied vanaf 30!Michel Cardenas - Michel Cardena - Zomerlimonade, litho kopen? Bied vanaf 30!Michel Cardenas - Michel Cardena - Zomerlimonade, litho kopen? Bied vanaf 30!Michel Cardenas - Michel Cardena - Zomerlimonade, litho kopen? Bied vanaf 30!
  • Michel Cardenas (1934-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bekend werk van de Columbiaans-Nederlandse kunstenaar Michel Cardena (Miguel-Angel Cardenas Rodriguez). Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘67) en genummerd (54/190). In uitstekende conditie.

Afmetingen: 89cm x 61cm (blad), 73cm x 51cm (beeld)

Werk wordt bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:22-02-2019 om 17:26
Eindtijd:08-03-2019 om 20:55
Tureluur
23 feb. / 11:39
€ 30