Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel : Minotaurus
Afmetingen beeld : 9.5 x 10 cm
Gesigneerd : gesigneerd met potlood, eigen druk en voor Inez
Ingelijst : nee, in passepartout opgenomen
Materiaal : ets op dik papier
Conditie : de prent is in uitstekende conditie
Garantie : het werk wordt volledig gegarandeerd
Verzending : verzending is mogelijk. Verzendkosten inclusief de biedprijs
Starttijd | 14-10-2014 om 14:07 |
Eindtijd | 26-10-2014 om 13:07 |