Marius Richters - Panorama van Rotterdam, april 1940 - Verkocht

Panorama van Rotterdam, april 1940 kopen? Bied vanaf 45!

Panorama van Rotterdam, april 1940 kopen? Bied vanaf 45!Panorama van Rotterdam, april 1940 kopen? Bied vanaf 45!
  • Marius Richters (1878-1955)
Type kunstwerkSchilderij

Steendruk(Ingekleurd van )Marius Johannes Richters geboren 20 Maart 1878,
te Rotterdam,overleden 8 Juni 1955 te Hillegersberg
Voorstelling:Panorama van Rotterdam in April 1940 die Richters maakte
vanaf de toren van het stadhuis (3 weken voor het bombardement)
Deze steendruk is gedetailleerd en mooi uitgewerkt,
de prent is in goede staat, helaas is het glas in de rechter bovenhoek gebroken en hier is wat minimale waterschade.  Voorzien van originele houtenlijst.  Deze prenten werden aan de ambtenaren op stadhuis geschonken als kerstbonus in december 1940. Op de achterzijde is met pen de naam geschreven aan degene aan wie deze prent geschonken is, toevallig woonde dit persoon in Amsterdam..

Hoogte 45 x Breedte 1.25 cm
Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.
Gedocumenteerd Panorama van Rotterdam April 1940

Starttijd22-7-2013 om 20:37
Eindtijd5-8-2013 om 20:37