Pat Andrea - training een zomeravond (r4)

Pat Andrea - training een zomeravond (r4) kopen? Bied vanaf 200!
  • Pat Andrea (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
litho genummerd 24/120

Starttijd:10-11-2022 om 17:27
Eindtijd:24-11-2022 om 19:33
Openingsbod € 200
ObjectlocatieKampenhout,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland