Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 - Verkocht

Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 250!Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 250!Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 250!Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 250!
  • Peter Struycken (1939)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage154/200
Zeefdruk van Peter Struycken. Gemaakt door "Levission", uitgegeven door galerij Orez te Den Haag in 1966. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In linkerbovenhoek zit een kreukeltje in het witte gedeelte. Zie foto 4.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd13-2-2019 om 0:29
Eindtijd24-2-2019 om 21:29