Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 - Verkocht

Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 250!
Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 250!Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 250!Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 250!Peter Struycken - zeefdruk: geometrische compositie - 1966 kopen? Bied vanaf 250!
  • Peter Struycken (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage154/200
Zeefdruk van Peter Struycken. Gemaakt door "Levission", uitgegeven door galerij Orez te Den Haag in 1966. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In linkerbovenhoek zit een kreukeltje in het witte gedeelte. Zie foto 4.

Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:13-02-2019 om 00:29
Eindtijd:24-02-2019 om 21:29
Pimmager
24 feb. / 21:11
€ 250