Pierre Alechinsky - ALECHINSKY + JORN + DOTREMONT / LE GRAND PUM / ZW-W LITHO / 29x42cm / PROEFDRUK - Verkocht

Pierre Alechinsky - ALECHINSKY + JORN + DOTREMONT / LE GRAND PUM / ZW-W LITHO / 29x42cm / PROEFDRUK kopen? Bied vanaf 60!
Prenten & Uitgaves

Pierre Alechinsky - ALECHINSKY + JORN + DOTREMONT / LE GRAND PUM / ZW-W LITHO / 29x42cm / PROEFDRUK kopen? Bied vanaf 60!Pierre Alechinsky - ALECHINSKY + JORN + DOTREMONT / LE GRAND PUM / ZW-W LITHO / 29x42cm / PROEFDRUK kopen? Bied vanaf 60!Pierre Alechinsky - ALECHINSKY + JORN + DOTREMONT / LE GRAND PUM / ZW-W LITHO / 29x42cm / PROEFDRUK kopen? Bied vanaf 60!Pierre Alechinsky - ALECHINSKY + JORN + DOTREMONT / LE GRAND PUM / ZW-W LITHO / 29x42cm / PROEFDRUK kopen? Bied vanaf 60!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Proefdruk
Stijl Abstract
Afmetingen 29 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Pierre Alechinsky (°1927) + Asger Jorn (1914-1973) + Christian Dotremont (1922-1979).

Titel/Titre: Le Grand PUM".
Zwart-wit lithografie op licht blinkend papier/Lithographie noir-blanc sur papier peu brillant.
3x Signatuur in de plaat/3x Signature dans la planche.
Geen nummering/Non numéroté.
Proefdruk/Preuve.
Proper blad/Feuille propre. Gebruind, vouw hoek rechts boven/Jauni, pli coin à droite en haut.
Blad/Feuille: 29x42cm.
Niet ingekaderd/Non encadré.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer/Expedition assuré par Bpost avec numéro de suivi.
België/Belgique: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE). Possibilité d’enlever à mon domicile (Brasschaat, Anvers, BE).

Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Goede staat/Bon état.
Gebruind, vouw hoek rechts boven/Jauni, pli coin à droite en haut.

PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 10,50
Naar Nederland € 12,00
Naar Duitsland € 14,50
Europese Unie € 19,50