Pierre Alechinsky - Copa del Mundo de Futbal. Espana. Allicante. - Verkocht

Pierre Alechinsky - Copa del Mundo de Futbal. Espana. Allicante. kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1982
TechniekVaria
Afmetingen95 x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Copa del Mundo de Futbal. Espana. Allicante.
Affiche / Litho – 95x60 cm
Druk @ Clot, Bramsen et Georges, Paris
Documentatie: Frédéric Charron – Alechinsky. Les Affiches: blz.53 nr.86 + kleurreproductie

Verzending in koker duurt normaal een 2 - 3 dagen na betaling.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 9,50
Naar Duitsland € 9,50
Europese Unie € 9,50
Wereldwijd € 22,00