Pierre Alechinsky - Pointes - 1972
Kleurenets
oplage 125, dit is nr 75
Handgesigneerd in potlood rechtsonder
genummerd op justificatie pagina, wordt niet meegeleverd (zie foto)
gecatalogeerd: 1972
Text by Louis Scutenaire
Georges Visat Publishing, Paris
Dimensions: 38.5 x 29 cm
In sheets, 56 pages. Poem and inscription by Louis Scutenaire, illustrated with 17 colour engravings, all signed, the smaller ones being monogrammed (R.543 to 559)
Wordt verzekerd verzonden met track en trace.
Heeft u een vraag, of wilt u het werk alvorens u een bod uitbrengt komen bekijken, stel dan een vraag via de button "vraag de verkoper"