Pierre Alechinsky - SET van drie Kleurenoffset-litho,s PARIS-GALACTIC en GREAT - Verkocht

Pierre Alechinsky - SET van drie Kleurenoffset-litho,s PARIS-GALACTIC en GREAT kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Pierre Alechinsky - SET van drie Kleurenoffset-litho,s PARIS-GALACTIC en GREAT kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - SET van drie Kleurenoffset-litho,s PARIS-GALACTIC en GREAT kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - SET van drie Kleurenoffset-litho,s PARIS-GALACTIC en GREAT kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - SET van drie Kleurenoffset-litho,s PARIS-GALACTIC en GREAT kopen? Bied vanaf 1!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1978
TechniekVaria
Afmetingen78 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zeer bijzondere offset-litho,s op gesatineerd papier. Deze werken zijn vervaardigd in de U.S.A. door de uitgever van Alechinsky na het drukken van de handgesigneerde exemplaren. Op deze offsets zit dus net zoveel inkt als op de serie-uitgave. De handtekening van Alechinsky is onder het werk gezet en is dus meegedrukt. De Offset-litho,s zijn uit 1978 en gemaakt van de originele platen.
De titels zijn: Paris Flying Object--Galactic Flying Object--Great Flying Object. De afmeting is 78 x 48 cm in nieuwstaat.
De oplage is 100 exemplaren ,de werken zijn ongenummerd.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 23,00
Naar Duitsland € 23,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00