Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Typerende aquarel van een jaren-50-naakt door Pieter Pouwels.
Zichtmaat: 20,5 bij 17 cm.
Afmeting inclusief lijst: 38 bij 32 cm.
Rechtsonder gesigneerd.
Gedateerd linksonder: 8-4-1955.
Afhalen kan in Amsterdam.
Verzenden naar keuze koper: per gewone post 6,75 euro of aangetekend/verzekerd 8,05 euro.