Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 exemplaren |
Typerend werk van de hand van Ronald Tolman. Mooi van kleur en kwalitatief goed afgedrukt.
Afmeting van het blad is 30 x 22cm.
Het werk verkeert in zeer goede conditie.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland | ||
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 7-5-2020 om 10:01 |
Eindtijd | 17-5-2020 om 22:18 |