Ru van Rossem, grote reliëf-ets "Genesis III" 1985 - Verkocht

Ru van Rossem, grote reliëf-ets "Genesis III" 1985 kopen? Bied vanaf 60!
Ru van Rossem, grote reliëf-ets "Genesis III" 1985 kopen? Bied vanaf 60!Ru van Rossem, grote reliëf-ets "Genesis III" 1985 kopen? Bied vanaf 60!Ru van Rossem, grote reliëf-ets "Genesis III" 1985 kopen? Bied vanaf 60!Ru van Rossem, grote reliëf-ets "Genesis III" 1985 kopen? Bied vanaf 60!Ru van Rossem, grote reliëf-ets "Genesis III" 1985 kopen? Bied vanaf 60!
  • Ru van Rossem (1924-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote ets van Ru van Rossem uit 1985 getiteld "Genesis III", genummerd 2/35, 1e epreuve d'artiste, en gesigneerd in potlood. Geplaatst achter passe-partout, afm. 69,5x90, beeld 49x69,5 cm.

Verzending tussen twee platen, 15,50, aangetekend 17,15

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:27-04-2018 om 09:53
Eindtijd:11-05-2018 om 19:53
hdendee
10 mei / 00:04
€ 60