Rudolf Bremmer, Huizen in aanbouw Montmartre, Litho - Verkocht

Rudolf Bremmer, Huizen in aanbouw Montmartre, Litho kopen? Bied vanaf 50!
Rudolf Bremmer, Huizen in aanbouw Montmartre, Litho kopen? Bied vanaf 50!Rudolf Bremmer, Huizen in aanbouw Montmartre, Litho kopen? Bied vanaf 50!Rudolf Bremmer, Huizen in aanbouw Montmartre, Litho kopen? Bied vanaf 50!Rudolf Bremmer, Huizen in aanbouw Montmartre, Litho kopen? Bied vanaf 50!Rudolf Bremmer, Huizen in aanbouw Montmartre, Litho kopen? Bied vanaf 50!
  • Rudolf Bremmer (1900-1993)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzonder krachtige litho door Rudolf Bremmer.

Voorstelling van huizen in aanbouw in Montmartre, Parijs.

Losbladig, zichtmaat 33x47, bladmaat 43x61

Gesigneerd r.o. 'R.Bremmer' en gemonogrammerd en gedateerd l.b. 'R.B.' en '68'

Getiteld m.o. 'Huizen in aanbouw Montmartre', genummerd l.o. '12/40

Áuthenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:07-01-2015 om 20:19
Eindtijd:14-01-2015 om 20:19
GIETENDELI
14 jan. / 18:48
€ 50