Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzonder krachtige litho door Rudolf Bremmer.
Voorstelling van huizen in aanbouw in Montmartre, Parijs.
Losbladig, zichtmaat 33x47, bladmaat 43x61
Gesigneerd r.o. 'R.Bremmer' en gemonogrammerd en gedateerd l.b. 'R.B.' en '68'
Getiteld m.o. 'Huizen in aanbouw Montmartre', genummerd l.o. '12/40
Áuthenticiteit volledig gegarandeerd