Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets - Verkocht

Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 1!
Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 1!Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 1!Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 1!Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 1!Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Salomon Garf (1879-1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1929
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Klassieke ets door Salomon GarfVoorstelling van de Magere Brug in AmsterdamLosbladig, beeldmaat 38x53, bladmaat 56x75Gesigneerd en gedateerd ' 1929' l.o. in de drukAuthenticiteit gegarandeerd
ConditieRedelijk

Blad is in het midden gevouwen geweest

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:21-12-2018 om 14:25
Eindtijd:04-01-2019 om 20:51
Biedingen (6)
landroel
04 jan. / 11:18
€ 20
pob261
04 jan. / 11:18
€ 15
pob261
31 dec. / 17:16
€ 10
Oogpunt
31 dec. / 17:16
€ 5
Oogpunt
31 dec. / 13:26
€ 3
Leogroenewegen
30 dec. / 16:54
€ 1