Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1929 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | Redelijk | ||
Blad is in het midden gevouwen geweest | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oegstgeest, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.