Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets - Verkocht

Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 1!Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 1!Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 1!Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 1!Salomon Garf - De Magere Brug te Amsterdam - Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Salomon Garf (1879-1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1929
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 x 53 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Klassieke ets door Salomon GarfVoorstelling van de Magere Brug in AmsterdamLosbladig, beeldmaat 38x53, bladmaat 56x75Gesigneerd en gedateerd ' 1929' l.o. in de drukAuthenticiteit gegarandeerd
ConditieRedelijk
Blad is in het midden gevouwen geweest
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00