Sam Middleton: Zeefdruk Composition I - Verkocht

Verkoopprijs: € 85,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44752 verkochte items
Alle items van deze verkoper (492)
  • Sam Middleton (1927-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie zeefdruk van Sam Middleton. Zeer mooi ingelijst. Kan direct aan de muur.

Titel: Composition I
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 61cm x 51cm
Afmetingen beeld: 35cm x 31cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Ja, mooie lijst.
Oplage: 53/100

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Of bezorging via een koerier, kosten 35 euro in NL, uitgezonderd Zeeuws Vlaanderen (+25 euro) en de eilanden.

Garantie:

Informatie:

Sam Middleton (1927-2015)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44752 verkochte items
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:09-01-2012 om 17:00
Eindtijd:16-01-2012 om 17:00
Nathalie
15 jan. / 18:36
€ 85