Sam Middleton - Sam Middleton: Zeefdruk Composition I - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Sam Middleton (1927-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie zeefdruk van Sam Middleton. Zeer mooi ingelijst. Kan direct aan de muur.

Titel: Composition I
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 61cm x 51cm
Afmetingen beeld: 35cm x 31cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Ja, mooie lijst.
Oplage: 53/100

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Of bezorging via een koerier, kosten 35 euro in NL, uitgezonderd Zeeuws Vlaanderen (+25 euro) en de eilanden.

Garantie:

Informatie:

Starttijd9-1-2012 om 17:00
Eindtijd16-1-2012 om 17:00