Siemen Dijkstra - Gasterensediep - Verkocht

Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!
  • Siemen Dijkstra (1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 x 16 cm (h x b)
Incl. lijst37 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80/200
Prachtige kleuren houtsnede Voorjaar Gasterensediep.

Kleuren houtsnede 2005

nr 80 van 200
Zowel kleuren houtsnede als lijst in prima conditie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wezep, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Siemen Dijkstra (1968)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marjanal
Lid sinds 2019
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
37 cm
37 cm
16 cm
16 cm

ObjectlocatieWezep,  Nederland
Starttijd10-12-2020 om 17:57
Eindtijd19-12-2020 om 19:14
Biedingen (14)