Siemen Dijkstra - Gasterensediep - Verkocht

Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!
Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!Siemen Dijkstra - Gasterensediep kopen? Bied vanaf 100!
  • Siemen Dijkstra (1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 16 cm (h x b)
Lijst37 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80/200
Prachtige kleuren houtsnede Voorjaar Gasterensediep.

Kleuren houtsnede 2005

nr 80 van 200

Zowel kleuren houtsnede als lijst in prima conditie.

Dit item is verkocht voor 293,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-12-2020 om 17:57
Eindtijd:19-12-2020 om 19:14
Biedingen (14)
AAH
19 dec. / 19:07
€ 255
Belcampo82
19 dec. / 19:07
€ 240
AAH
19 dec. / 19:04
€ 220
Belcampo82
19 dec. / 19:04
€ 200
AAH
19 dec. / 16:43
€ 190
Belcampo82
19 dec. / 16:25
€ 180
scherpenwoude
19 dec. / 16:23
€ 170
Belcampo82
19 dec. / 16:22
€ 160
scherpenwoude
19 dec. / 16:18
€ 150
Belcampo82
19 dec. / 16:16
€ 140
willemijntje
17 dec. / 16:26
€ 130
Belcampo82
17 dec. / 16:00
€ 120
scherpenwoude
11 dec. / 09:10
€ 110
Nienkewierdsma
11 dec. / 08:33
€ 100