Simon Moulijn - Simon Moulijn, Meer, Lithografie 1928 - Verkocht

Simon Moulijn, Meer, Lithografie 1928 kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Simon Moulijn, Meer, Lithografie 1928 kopen? Bied vanaf 65!Simon Moulijn, Meer, Lithografie 1928 kopen? Bied vanaf 65!Simon Moulijn, Meer, Lithografie 1928 kopen? Bied vanaf 65!Simon Moulijn, Meer, Lithografie 1928 kopen? Bied vanaf 65!Simon Moulijn, Meer, Lithografie 1928 kopen? Bied vanaf 65!
  • Simon Moulijn (1866-1948)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie litho door Simon Moulijn.

Voorstelling in de literatuur bekend als 'Meer'

Losbladig, beeldmaat 32x40, bladmaat 50x56

Gesigneerd in potlood r.o. 'Moulijn', genummerd l.o. '3-25'

Stempelmonogram m.o. 'SM'

Uitgave Nieuwenhuizen Segaar in 1928.

Authenticiteit volledig gegarandeerd