Theo Beerendonk, ets - naakt 7,5 x 5 ( 16 x 12 ) ca. 1970 - Verkocht

Theo Beerendonk, ets - naakt 7,5  x 5 ( 16 x 12 ) ca. 1970  kopen? Bied vanaf 25!
Theo Beerendonk, ets - naakt 7,5  x 5 ( 16 x 12 ) ca. 1970  kopen? Bied vanaf 25!Theo Beerendonk, ets - naakt 7,5  x 5 ( 16 x 12 ) ca. 1970  kopen? Bied vanaf 25!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Theo Beerendonk.. abstract naakt, ca. 1970 - perfecte staat, uit atelier Beerendonk.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:09-01-2015 om 14:14
Eindtijd:15-01-2015 om 14:14