Theo Beerendonk - Theo Beerendonk, Diverse naakte vrouwen, Ets - Verkocht

Theo Beerendonk - Theo Beerendonk, Diverse naakte vrouwen, Ets kopen? Bied vanaf 1!
Theo Beerendonk - Theo Beerendonk, Diverse naakte vrouwen, Ets kopen? Bied vanaf 1!Theo Beerendonk - Theo Beerendonk, Diverse naakte vrouwen, Ets kopen? Bied vanaf 1!Theo Beerendonk - Theo Beerendonk, Diverse naakte vrouwen, Ets kopen? Bied vanaf 1!Theo Beerendonk - Theo Beerendonk, Diverse naakte vrouwen, Ets kopen? Bied vanaf 1!Theo Beerendonk - Theo Beerendonk, Diverse naakte vrouwen, Ets kopen? Bied vanaf 1!Theo Beerendonk - Theo Beerendonk, Diverse naakte vrouwen, Ets kopen? Bied vanaf 1!Theo Beerendonk - Theo Beerendonk, Diverse naakte vrouwen, Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere ets door Theo Beerendonk

Diverse vrouwenstudies in naakt van kubistisch tot figuratief

Vijf losse etsen gevenagen in één grote ets

Beeldmaat 34x24, bladmaat 45x40

Gesigneerd in potlood l.o. 'Theo Beerendonk'

N.B.: blad buiten de voorstellingen licht verbruind

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:17-08-2018 om 11:03
Eindtijd:31-08-2018 om 22:00
Biedingen (6)
walbo1961
29 aug. / 09:43
€ 30
Oversloot
29 aug. / 09:43
€ 25
walbo1961
17 aug. / 14:51
€ 20
Oversloot
17 aug. / 14:51
€ 15
Oversloot
17 aug. / 14:18
€ 2
walbo1961
17 aug. / 11:52
€ 1