Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Litho door Toon van de Muysenberg
Voorstelling van een stilleven met een schelp en mandfles
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 22,5x20, bladmaat 32x41, p.p.maat 37x46
Gesigneerd l.o. op passepartout 'Toon v.d. Muysenberg'
Authenticiteit gegarandeerd