Zeefdruk van Victor Vasarely in gave staat. De heldere kleuren zijn prachtig bewaard gebleven. Uitgave Barth 01.91 Op te halen in Haarlem in ingelijste staat. Als verzending nodig is kan de opgerolde prent -dus zonder lijst of passe-partout- in een koker worden verzonden. Afm. binnen passe-partout 38x58 cm, met lijst en passe-partout 81x61cm.
Nieuwstaat
Victor Vasarely Op Art compositie