Victor Vasarely - Prachtige offset litho - HELION - 1973 - Editions du Griffon - Verkocht

Victor Vasarely - Prachtige offset litho - HELION - 1973 - Editions du Griffon kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Victor Vasarely - Prachtige offset litho - HELION - 1973 - Editions du Griffon kopen? Bied vanaf 1!Victor Vasarely - Prachtige offset litho - HELION - 1973 - Editions du Griffon kopen? Bied vanaf 1!Victor Vasarely - Prachtige offset litho - HELION - 1973 - Editions du Griffon kopen? Bied vanaf 1!Victor Vasarely - Prachtige offset litho - HELION - 1973 - Editions du Griffon kopen? Bied vanaf 1!Victor Vasarely - Prachtige offset litho - HELION - 1973 - Editions du Griffon kopen? Bied vanaf 1!Victor Vasarely - Prachtige offset litho - HELION - 1973 - Editions du Griffon kopen? Bied vanaf 1!
  • Victor Vasarely (1906-1997)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1973
TechniekVaria
Afmetingen36 x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Kunstenaar: Victor Vasarely
Titel van kunstwerk: HELION
Gebaseerd op het originele werk van Vasarely uit 1961 (50x40 cm)
Offset litho- Ongesigneerd
Editie: Editions du Griffon - Neuchâtel, Zwitserland
Afbeeldingsgrootte: 36 x 29 cm.

Conditie: In zeer goede staat.

Dit vintage item is in mooie en originele staat.

Verzenden B: 12€   NL: 20€
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50