Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 36 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Garantie | |||||