Kunstenaar: Victor Vasarely Medium: zeefdruk Titel van kunstwerk: IACA Techniek: Zeefdruk Ongesigneerd Jaar: het origineel is gemaakt tussen 1955 en 1957 / druk uitgegeven in 1973 Editie: Editions du Griffon - Neuchâtel, Zwitserland Afbeeldingsgrootte: 36 x 29 cm Niet ingelijst! Zal vlak verstuurd worden! Conditie: In zeer goede staat. Dit vintage item is in originele staat. Het heeft geen gebreken en geen restauraties.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,00