Een zeer mooie potloodgesigneerde en genummerde grote kleurenlitho door Victor Vasarely met een zelfportret van de schilder. Gesigneerd rechtsonder in potlood en genummerd 27/250 linksonder. In goede staat. Een prachtig stuk van deze gewilde schilder. Het werk is getiteld "autoportrait" Verkocht zonder lijst.
Handtekening: rechtsonder in potlood / genummerd linksonder gesigneerd
Medium: originele lithografie op origineel zwaar papier van Arches
Formaat: het volledige blad meet 100 x 73,5 cm
In goede staat
Kunstenaar: VICTOR VASARELY (1908 - 1997) Titel van kunstwerk: Zelfportret Techniek: lithografie Handtekening: ondertekend Jaar: 1970 Periode: 1970-1979 Uitgave: 27/250 Verkocht zonder lijst
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 11,00
Extra