Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Betreft een origineel werk van de Vries uitgevoerd in olieverf op papier. Het werk verkeert in topconditie, is altijd vlak bewaard en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst. Het werk is rechtsonder gesigneerd. WV 2008.
Maat en beeld: 57x65cm met marge naar de rand van het originele blad.
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 7-1-2018 om 14:14 |
Eindtijd | 14-1-2018 om 13:14 |