Willem van Leusden - Onbekend - Verkocht

Willem van Leusden - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem van Leusden - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!Willem van Leusden - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!
  • Willem van Leusden (1886-1974)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Het betreft een surrealistisch voorstelling met een erotisch tintje. Nummer 13 van een oplage van 25.
De prent is gesigneerd met potlood.
Van Leusden was Utrechtse surrealist.
ConditieRedelijk
Het is een oude prent dus niet gedrukt op zuurvrij papier met als gevolg dat het papier een beetje is verkleurd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wijk bij duurstede, Nederland

ObjectlocatieWijk bij Duurstede,  Nederland
Starttijd18-6-2021 om 13:58
Eindtijd2-7-2021 om 20:00
Biedingen (4)