Willem Witsen - Sleepboten voor Waterloo Brigde - 1890 - Verkocht

Willem Witsen - Sleepboten voor Waterloo Brigde - 1890 kopen? Bied vanaf 175!
Prenten voor 1900

Willem Witsen - Sleepboten voor Waterloo Brigde - 1890 kopen? Bied vanaf 175!Willem Witsen - Sleepboten voor Waterloo Brigde - 1890 kopen? Bied vanaf 175!Willem Witsen - Sleepboten voor Waterloo Brigde - 1890 kopen? Bied vanaf 175!Willem Witsen - Sleepboten voor Waterloo Brigde - 1890 kopen? Bied vanaf 175!
  • Willem Witsen (1860-1923)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1890
Techniek Ets/Aquatint
Drager Papier
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 15 x 20.2 cm (h x b)
Passe-partout 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Prachtige ets van Willem Witsen.

Naslag: De Groot 60

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd
ConditieRedelijk
Met name de witte marges zijn gebruind en hebben resten van het vorige passepartout.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Europese Unie € 17,50