Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" - Verkocht

Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 1!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 1!Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 1!Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 1!Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 1!Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 1!Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 1!Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 1!Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 1!
  • Willy Rieser (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage39/70
Zeer uitzonderlijk werk - kleurenlitho/ alugrafie - van Willy Rieser.
Gesigneerd door de kunstenaar RO.
Getiteld en genummerd door de kunstenaar LO.
Titel: "Ashkalon (israël)"
Oplage: 39/70
Totale grootte: 70 x 90 cm

Uit het bezit van Artoteek Den Haag! (zie foto's)
Laatste 2 foto's enkel ter informatie - niet meegeleverd!

Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-09-2022 om 11:38
Eindtijd:20-09-2022 om 09:36
Snoopy1998
19 sep. / 11:06
€ 1