Wim Motz - Monotype - Verkocht

Wim Motz - Monotype kopen? Bied vanaf 55!
Prenten & Uitgaves

Wim Motz - Monotype kopen? Bied vanaf 55!Wim Motz - Monotype kopen? Bied vanaf 55!
  • Wim Motz (1900-1977)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen40 x 47 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Monotype van Wim Motz, geen titel. (Een monotype is een eenmalige afdruk) het beeld wordt met verf op glas of metaal geschilderd (zie schilderen), als de verf nog nat is wordt er een afdruk gemaakt; het oppervlak van een glas-, metaal- of hardboardplaat wordt met drukinkt ingerold, papier erop, tekenen; alleen waar getekend is neemt het papier de drukinkt over.)
Afmetingen blad: H40 x B47cm. Afmetingen voorstelling: H37.5 x B42.5cm. Het werk is niet gesigneerd.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

Wim Motz (1900-1977) legde tijdens zijn leven een enorme productiviteit aan de dag. Zijn werkdrift leidde hem van het impressionisme naar het expressionisme, van pure abstractie weer terug naar de herkenbare werkelijkheid. Zijn opstandige aard laat zich verraden in zijn werkwijze. Wim Motz, naast schilder ook graficus, zette zijn onderwerpen vol dynamiek en hartstocht op het doek en papier.

"Als ik schilder ben ik gelukkig."

In goede staat. Langs de randen zitten wat lichte vlekjes en een kreukel. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 50,00