Wim Motz - Tartuur compositie 1958. - Verkocht

Wim Motz - Tartuur compositie 1958. kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Tartuur compositie 1958. kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Tartuur compositie 1958. kopen? Bied vanaf 45!
  • Wim Motz (1900-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1958
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageGeen oplage vermeld

Mooie vroege litho van Motz. Gesigneerd.
Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-07-2020 om 16:53
Eindtijd:24-07-2020 om 22:03
Dera1960
24 jul. / 21:57
€ 45