Wim Motz - Tartuur compositie 1958. - Verkocht

Wim Motz - Tartuur compositie 1958. kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Wim Motz - Tartuur compositie 1958. kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Tartuur compositie 1958. kopen? Bied vanaf 45!
  • Wim Motz (1900-1977)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1958
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageGeen oplage vermeld

Mooie vroege litho van Motz. Gesigneerd.
Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland
Binnen Nederland € 11,00