FA. (4)

Wim Zwiers - Deltawerken - Ets

Wim Zwiers - Deltawerken - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Wim Zwiers - Deltawerken - Ets kopen? Bied vanaf 45!Wim Zwiers - Deltawerken - Ets kopen? Bied vanaf 45!Wim Zwiers - Deltawerken - Ets kopen? Bied vanaf 45!Wim Zwiers - Deltawerken - Ets kopen? Bied vanaf 45!Wim Zwiers - Deltawerken - Ets kopen? Bied vanaf 45!Wim Zwiers - Deltawerken - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3187 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Wim Zwiers (1922)
Jaartal1962
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageIV/I
Ets door Wim Zwiers.
Voorstelling van 'voor het sluiten van de Caissondam Vrouwenpolder'
Losbladig, beeldmaat 21x32, bladmaat 25x37
Gesigneerd en gedateerd r.o. in potlood: 'Wim Zwiers 1962'
Getiteld en genummerd in potlood m.o.: 'Deltawerken IV/I. eerste staat'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Dit item valt onder de margeregeling

Sluit binnenkort 21u 43m 42s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-05-2022 om 14:30
Eindtijd:29-05-2022 om 19:13