5. Hubert Malfait

Hubert Malfait (1898-1971)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Hubert MALFAIT (Astene 1898 - Sint-Martens-Latem 1971)

Nationaliteit / school

Belgisch

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Hubert Malfait - Houtskool, Landwerker kopen? Bied vanaf 250!

Hubert Malfait - Houtskool, Landwerker

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHoutskool
Afmetingen27 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hubert Malfait - 'Geit' kopen? Bied vanaf 385!

Hubert Malfait - 'Geit'

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortomverbeiren

TechniekHoutskool
Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hubert Malfait - Boer met paard kopen? Bied vanaf 3500!

Hubert Malfait - Boer met paard

Geplaatst dooraz1000

Afmetingen76.5 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst