Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Fotografie |
Ruud Aarbodem (1949 Den Haag)
Zeefdruk/foto met de hand ingekleurd (49 x 29 cm) 1/10 1985
Ingelijst achter glas, buitenmaat lijst 51 x 66 cm
Vuurrood 2
Gesigneerd en gedateerd l.o.
Collectie: Gemeente Den Haag
Veel weerspiegeling van licht door het glas op de foto's.
Het werk wordt goed verpakt met meerdere lagen karton en bubbeltjesfolie.
Verzending combineren alleen indien kavels binnen zeven dagen van elkaar aflopen.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 20-11-2017 om 20:55 |
Eindtijd | 3-12-2017 om 20:55 |