Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door Eugene Rensburg
Voorstelling van een schaapskooi bij Vierhouten
Losbladig, getipt op onderblad, beeldmaat 8x12, bladmaat 16x25
Gesigneerd in de druk r.o. 'Eug Rensburg' en getiteld l.o. in de druk 'N 8 Vierhouten / Veluwe'
L.o. in potlood 'Schaapskooi'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 12-1-2018 om 12:04 |
Eindtijd | 25-1-2018 om 14:04 |