Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Houtsnede door Pieter den Besten
Voorstelling van Maria Lecina, geïnspireerd op Een lied in honderd verzen door J.Werumeus Buning
Losbladig, beeldmaat 23x17, bladmaat 42x33
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Pieter den Besten 33'
Genummerd in potlood l.o. 'No 10-25'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 2-3-2018 om 16:41 |
Eindtijd | 11-3-2018 om 16:41 |