Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 65.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 150 |
Oplage: 120/150.
Afmetingen voorstelling: h25 x b39,5 cm.
Afmetingen blad: h50 x b65 cm.
Conditie: in goede staat.
Zustand | Gut | ||
Lichte vergeling. Ouderdomsvlekjes aan de linkerkant. | |||
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 4-9-2020 um 12:14 |
Endzeit | 18-9-2020 um 19:40 |