Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert
Nicolaas Wijnberg - LANDSCHAFT
Dirkje Kuik - FRAUENPORTRAIT VENEDIG
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1998 |
Technik | Litho |
Stil | Modern |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 120 x 80 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | vijftig exemplaren |
Gesigneerde en genummerde litho, van Ger Lataster uit 1994 in nieuw staat. Komt zo uit een pak met de totale oplage. Papierformaat 120 x 80 cm. De litho kan worden bekenen en/ofopgehaald in onze galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Zustand | |||||||
Zustand | Wie neu | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 27-12-2020 um 8:51 |
Endzeit | 5-4-2021 um 19:08 |