Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1989 |
Stil | Minimalistisch |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 300 |
Prachtige compositie van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1989) en genummerd (33/300). Gedrukt door Bernard Ruygrok, uitgegeven door het AMC. In mint conditie, altijd in map opgeborgen gebleven.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 54cm x 42cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
Zustand | Wie neu | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 4-2-2020 um 15:16 |
Endzeit | 15-2-2020 um 22:40 |