Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1987 |
Stil | Minimalistisch |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 33 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Z |
Mooie, strakke compositie uit de portfolio Vorm van Jan Schoonhoven. Zeefdruk op Cambridge White papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1987) en geletterd (T/Z). Gedrukt door Ger Stahlhöfer, uitgegeven door Bébert. In mint conditie.
Afmetingen: 50cm x 33cm (blad), 41cm x 25cm (beeld)
Zustand | Wie neu | ||
Abholen | Nein, das ist nicht möglich |
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 31-12-2020 um 12:12 |
Endzeit | 11-1-2021 um 21:52 |