Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1978 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 62 x 82 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 175 |
Mooie, kleurrijke Appel uit de portfolio “Ten by Appel”, uitgegeven door Atelier Dumas in 1978. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (3/175) en met blindstempel van Atelier Dumas Inc, New York. In uitstekende conditie, altijd in portfolio bewaard gebleven.
Afmetingen: 82cm x 62cm (blad), 74cm x 54cm (beeld litho)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-7-2021 à 15:07 |
Heure de fin | 26-8-2021 à 9:49 |