Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Willem G.F. Jansen - Dessin aquarelle/encre, Voilier en hiver - Encadré
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 1950 à 1979 |
Style | Contemporain |
Dimensions | 25 x 23 x 23 cm (h x l x p) |
Marqué | Non marqué |
Ietwat taps toelopende vaas van onder Ø 23 cm. naar boven Ø 21 cm. met een korte, smalle hals van Ø 6 cm. Deze mondgeblazen vaas heeft een inhoud van ruim vijf liter en is daarmee net zoveel sierobject als bloemenvaas. Het ontwerp hiervoor is toegeschreven aan Willem Roozendaal, van wie veel werk door Kristalunie Maastricht in productie is genomen.
Rozendaal was, naast graficus, ontwerper van keramiek en glaswerk. Hij werkte achtereenvolgens voor De Sphinx en Kristalunie Maastricht. Zelf beschouwde hij dat werk meer als een ambacht dan als kunst. Later ging hij meer expressionistisch tewerk. In het midden van de dertiger jaren werd hij aangesteld als docent aan de Koninklijk Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag.
État | |||||
État | Très bon | ||||
Als nieuw: geen aanslag, geen chips, slechts zeer lichte gebruikssporen aan de bodem. | |||||
Expédition | |||||
Envoi | Colis postal | ||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
| ||||
Garantie | |||||
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Boxtel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-7-2021 à 0:24 |
Heure de fin | 3-8-2021 à 22:16 |