Pierre Alechinsky - Alechinsky litho uit 1977. - Verkocht

Alechinsky litho uit 1977. kopen? Bied vanaf 595!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Pierre Alechinsky (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Pierre Alechinsky "dernière coquille" uit 1977. Handgesigneerd en genummerd in opl. van 75. Afm. 55x43cm. Nooit ingekaderd. zr gde st. Verzending 12€.

Starttijd20-10-2015 om 21:46
Eindtijd27-10-2015 om 20:46