Ans Wortel: Kleurenlitho, Uitgangspunt voor vlinders - Verkocht

  • Ans Wortel (1929-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie Litho van Ans Wortel. Groot formaat en mooie van kleur. Op mooi handgeschept papier.

Titel: Uitgangspunt voor vlinders
Jaartal: 1978
Afmetingen: 79cm x 56cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 103/190

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:27-06-2012 om 09:28
Eindtijd:09-07-2012 om 09:28
Biedingen (9)
MDaems
06 jul. / 18:28
€ 70
Mika
06 jul. / 18:04
€ 60
MDaems
06 jul. / 15:07
€ 50
Mika
28 jun. / 10:06
€ 45
kokol
28 jun. / 08:27
€ 40
Tobias
27 jun. / 20:04
€ 35
JoseDinsdag
27 jun. / 12:45
€ 16
2589
27 jun. / 12:45
€ 6
JoseDinsdag
27 jun. / 10:43
€ 1