Ans Wortel - Ans Wortel: Kleurenlitho, Uitgangspunt voor vlinders - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Ans Wortel (1929-1996)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie Litho van Ans Wortel. Groot formaat en mooie van kleur. Op mooi handgeschept papier.

Titel: Uitgangspunt voor vlinders
Jaartal: 1978
Afmetingen: 79cm x 56cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 103/190

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:

Starttijd27-6-2012 om 9:28
Eindtijd9-7-2012 om 9:28
Biedingen (9)