Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde - Verkocht

Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde kopen? Bied vanaf 40!
Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde kopen? Bied vanaf 40!Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde kopen? Bied vanaf 40!Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde kopen? Bied vanaf 40!Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde kopen? Bied vanaf 40!Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde kopen? Bied vanaf 40!
  • Ans Wortel (1929-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage164/200
Afmeting betreft formaat blad.

Zie ook de overige kavels van Jarold. Gecombineerde verzending is mogelijk!

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-12-2020 om 09:08
Eindtijd:18-12-2020 om 16:40
Herbenus
18 dec. / 14:17
€ 40