Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde - Verkocht

Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde kopen? Bied vanaf 40!Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde kopen? Bied vanaf 40!Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde kopen? Bied vanaf 40!Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde kopen? Bied vanaf 40!Ans Wortel - Temidden van de overwinnaars van onze dierbare moeder aarde kopen? Bied vanaf 40!
  • Ans Wortel (1929-1996)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage164/200
Afmeting betreft formaat blad.

Zie ook de overige kavels van Jarold. Gecombineerde verzending is mogelijk!
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bovenkarspel, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00